Estetické centrum Praha

Frakční laserNejúčinnější omlazující ošetření odstraňující vrásky, povadlou ple i pigmentové skvrny v jediném zákroku zaručuje pouze frakční resurfacing laserem CO2 MiXto SX.

MiXto je správnou volbou též pro vyhlazení jizviček po akné či rozšířené póry. MiXto SX Frakční CO2 laser umožňuje provádět revoluční omlazující ošetření s minimálním diskomfortem pro pacienta. Jediné ošetření Vám zaručuje viditelné zlepšení kvality pleti, odstranění
Jaký je princip MiXto SX Frakčního CO2 laseru?

MiXto SX vyzařuje mřížku terapeutických mikropaprsků světelné energie na svrchní a střední vrstvy pokožky s následnými efekty:

Díky využití frakční technologie je pouze část (frakce) pokožky vystavena laserovému záření.
Nepoškozená plocha obklopující jednotlivé ozářené mikrobody podporuje a urychluje přirozené hojení ošetřené zóny. Blahodárné účinky laserového záření však působí na celou plochu pokožky s minimálním diskomfortem. Ošetření je bezbolestné a dobře snášené. Pro zvýšení komfortu pacienta lze použít krémové lokální anestetikum.


Před ošetřením

Při odborné konzultaci s Vaším dermatologem či plastickým chirurgem získáte podrobné informace o frakčním resurfacingu laserem MiXto SX. Společně s lékařem zvolíte zóny, které budou laserem ošetřeny i přesný postup pro optimální výsledek zákroku. Frakční CO2 laser MiXto SX je standardně používán na obličej, krk, dekolt a ruce.
Ve většině případů se provádí pouze 1 ošetření pro dosažení požadovaného výsledku. V některých případech lze provést druhou aplikaci s odstupem 8 týdnů.


Ošetření

Ošetření MiXto SX Frakčním CO2 laserem je ambulantní zákrok.
Pleť je odlíčena a očištěna, může být aplikováno krémové lokální anestetikum. V průběhu zákroku budete pociťovat lehké pálení. Frakční resurfacing celého obličeje trvá cca 30 minut.


Po ošetření

Budete pociťovat lehké pálení (srovnatelné s pocity po intenzivním opalování), které může přetrvávat po dobu 30 minut až 3 hodin po zákroku.
Na pokožce uvidíte drobné tečky - jednotlivé body ozářené laserovým paprskem.

Botulotoxin - princip účinku | Botulotoxin - příklady aplikací | Botulotoxin - další informace
Design © J.Korec 2006